Beauty Fest festivali Mayıs’ta Uniq İstanbul’da

0

Güzellik ve bakım konusunda yeni deneyimler yaşamak, eğlence ve sürprizlerle dolu bir hafta sonu geçirmek isteyenler 4- 5 – 6 Mayıs tarihlerinde,

Dijital dünyanın en renkli isimleri Beauty Talks’ta

Moda, bakım, güzellik, astroloji gibi konularda sohbet ve söyleşilerin yapılacağı “Beauty Talks”ta, PuCCa, Uğur Kıral, Sebile Ölmez, Ayşe Tolga, Dinçer Güner, Melodi Elbirliler, Zeynep Soylu, Nihal Kanık, Burçin Ünaldı ve Meriç Keskin gibi dijital dünyanın renkli isimleri ziyaretçilerle bir araya geliyor.

Festivalde gün boyu müzik ve konserler sizi bekliyor

4 Mayıs Cuma günü pop müziğin sevilen sanatçısı Ece Seçkin, 5 Mayıs Cumartesi günü ise Fettah Can Beauty Fest sahnesinde dinleyicilerle buluşacak. Festivalin final konseri, 6 Mayıs günü “CIELO ile Beauty Party” ile yapılıyor. “Beauty Fest”te gün boyu ise Serdar Örs, Mehmet Koç ve Erdem Şenel dj setleriyle eşlik edecek.

Beautyfest, “Beauty Influencer Awards’18” ile sosyal medyanın yeni influencerlarını seçiyor

“Beauty Fest”, “Beauty Influencer Awards’18” ile sosyal medyanın yeni influencerlarını seçiyor. Ayşe Tolga, Styleboom, Melodi Erbirliler, Meriç Keskin, Ojemrujumrimelim, PuCCa, Sebibebi, Uğur Kıral ve Zeynep Soylu’dan oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesiyle kazanan kişiler, 4 Mayıs Cuma gecesi özel bir gece ile ödüllerini almak için bir araya geliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.