Anne - Çocuk

Doğru Mama Sandalyesi Seçimi

Anne sütünün önemini sürekli yazılarımızda vurguluyoruz. Fakat ek gıdaya geçiş dönemimde anneler ve babalar, mama sandalyesi konusunda bir kaç model dışına çıkamıyorlar. Bebekler ek gıdaya başlarken hangi yeme yöntemi seçerseniz seçin (blv, püre) masada sizinle oturması, ailecek yemek yeme alışkanlığı kazanılması çok büyük önem taşır. Gelişen toplumlarda anne babalar çalıştıkları için, birlikte yemek yeme fırsatı çok az buluyorlar. Hal böyle olunca iştahsız yemek yemeyen çocuklar oluyor. Bunun önüne geçmek için ilk iş doğru mama sandalyesi tercih etmek.

Size önerdiğimiz mama sandalyesinin bir çok farklı markaya ait tasarımları mevcut ama içlerinden en kullanılabilir ve rahat olanı bu marka diyebiliriz.

Peg Perego mama sandalyesi, sandalyeye bağlanarak bebeğinizin sizinle birlikte masada yemek yemesine olanak sağlıyor. Ayrıca rahat bağlanıp, katlanması ve hafifliği sayesinde istediğiniz yere götürebilirsiniz. Üç kademeden oluşuyor. Bu üç kademe çocuğunuz büyüdükçe kademe azaltarak rahatça masada oturması için şahane bir özellik. Varolan diğer markalarda bir yada iki kademe oluyor. Hadi o zaman birlikte yemek yemenin keyifini yakalama zamanı…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish