Diynamic Festival yeniden İstanbul’da

0
Dünyanın farklı şehirlerini dolaşan ve binlerce müzikseveri buluşturan Hamburg menşeli Diynamic Festival ikinci kez İstanbul’a geliyor. Isolate organizasyonuyla düzenlenen  Diynamic Festival İstanbul, ağustos ayında Kilyos’ta gerçekleştirilecek.

Hamburg menşeli Diynamic Festival ikinci kez İstanbul’a geliyor. Isolate organizasyonuyla düzenlenecek Diynamic Festival İstanbul 2018 4 Ağustos Cumartesi Kilyos Kafes’te gerçekleştirilecek. 

Cumartesi 18.00’den itibaren başlayarak sabahın ilk ışıklarına  kadar devam edecek festival eş zamanlı iki sahneyle elektronik müzik severlere özgün bir deneyim yaşatacak. Özellikle uzun saatler çalmasıyla ve after party’leriyle ünlü ekipten sürprizlere de açık bir festival olması bekleniyor. Dünya dans müzik piyasasına yön veren, ülkemizde de oldukça popüler olan Solomun’un sahibi olduğu Diynamic sanatçılarının performansları ile yaklaşık 10 bin kişiyi ağırlayacak. 

Elektronik müzikseverlerin son senelerde en fazla dinlediği ve beğendiği modern deep house akımını filizlendiren Solomun, Zürih asıllı Adriatique, derin ve katmanlı kurgularıyla, geleceğin elektronik müzik anlayışını belirleyen HOSH, geleceğin sesi olarak tanımlanan Johannes Brecht, melodik ve duygu yüklü atmosferik techno parçalarla rüştünü ispatlayan Undercatt, Karmon, Lehar, Musumeci, Andy Bros, Magit Cacoon festivalin yıldızlarıarasında, çok daha fazlası 4 Ağustos’ta Diynamic Festival’de… 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.