Güzellik

Grunge Trendi

Makyaj, bir kadının aynasıdır ve kendini en iyi şekilde yansıtabilmek adına bazılarımızın saatlerce hazırlık yaptığını da söyleyebiliriz. Cilt yapımız, yüz hatlarımız ve daha birçok detay, yapacağımız makyajın alt yapısını hazırlıyor. Peki yeni dönem bize neler sunuyor ya da bizden neler bekliyor? Dilerseniz 2018 yılının grunge modasına hep birlikte göz atalım.

Buğulu Bakışlar Yaratın 

90’lı yılların en moda makyaj trendi olan grunge, 2018 yılında bir kez daha hayata geçirilmiş durumda. Ünlü dünyasındaki birçok kadının bu trende ayak uydurması ile birlikte grunge modası bir kez daha gün yüzüne çıktı. Göz kapakları ile birlikte alt kirpiklere uygulanacak far sayesinde daha baygın ve daha dramatik bakışlar yaratmak mümkün. Birçok kadın bu trendin gece makyajı olduğunu söylüyor ancak günün erken saatlerinde sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geçmişe Yönelim Devam Ediyor

Giyim sektöründeki geçmişe yönelim, makyaj dünyasını da harekete geçirmiş durumda. Bir kez daha 90’lara gitmeye ne dersiniz? O dönemin makyaj trendini yeni dönemde de görebiliyoruz. Donuk ve daha buğulu bakışlara sizler de grunge ile sahip olabilirsiniz. Bu makyaj trendinde de daha çok koyu ve kapalı tonlar tercih ediliyor. Canlı renkler beklentilerinize yanıt vermeyecektir bu yüzden kapalı renkleri bir adım daha öne taşıyabilirsiniz. Bu kusursuz trend ile birlikte sizler de harikalar yaratmaya hazır olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
tr_TRTurkish