Health Tourism Fair Held in Uzbekistan

featured
Share

Share This Post

or copy the link

Türkiye’den bir sağlık turizmi firması olan Hoops World Tourism, Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te düzenlenen 2. Özbekistan Sağlık Hizmetleri ve Sağlık Turizmi Fuarı’na katıldı. Fuar, Türkiye’nin sağlık turizmi konusundaki deneyim ve hizmetlerine büyük ilgi gördü.

Hoops World Tourism Yönetim Kurulu Başkanı Afet Ayaz, fuar sonrasında yaptığı açıklamada, “Özbekistan’da gördüğümüz yoğun ilgi ve ilgi bizim için büyük bir memnuniyet kaynağı oldu. Ülkemize döndüğümüzde, yorgunluğumuzu büyük bir gurur ve sevinçle değiştiren bu başarıyı tüm ekibimizle paylaşıyoruz. Dünyanın dört bir yanına sağlık hizmetleri sunma misyonumuzla çalışmalarımıza devam ediyoruz,” dedi. “Türkiye, sağlık turizmi alanında hızla büyüyor!”

Bu önemli organizasyon, dünya genelinde sağlık turizmi alanındaki seçkin fuarlar arasında kabul ediliyor. Hoops World Tourism, bu etkinlikte Özbekistan’da bir sağlık turizmi acentesi ile stratejik iş birliği anlaşması gerçekleştirdi. Ayaz, “Özbekistan’da sunulan fırsatlar ve Türkiye’deki sağlık turizminin geldiği nokta, bu iş birliğinin ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Türkiye’deki sağlık turizminin son yıllarda nasıl geliştiğini görmek ve bu gelişmeyi uluslararası alanda taçlandırmak bizim için büyük bir onur,” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde birinci yıl dönümünü kutlayan Hoops World Tourism’in kutlama etkinliğinde Ayaz, “Bir yıl gibi kısa bir sürede uluslararası alanda bu kadar büyük başarılar elde etmek bizim için büyük bir gurur kaynağı. Özbekistan anlaşması, gelecekte gerçekleştireceğimiz iş birliklerinin sadece başlangıcıdır,” dedi. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

0
Happy
Happy
0
_zg_n
Sad
0
annoyed
Annoyed
0
_a_rm_
Surprised
0
vir_sl_
Infected
Health Tourism Fair Held in Uzbekistan

You can subscribe to our newsletter completely free of charge.

Don't miss the opportunity and start your free e-mail subscription now to be informed about the latest news.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Install App

By installing our application, you can access our content faster and easier.

Login

To enjoy WOPRE privileges, log in or create an account now, and it's completely free!